Služby pro vaše PC

Poradenství

Při současném množství technologií není jednoduché udržet si přehled. Pokud si s něčím nevíte rady, zkuste se obrátit na nás.

Výběr a sestavení PC

Jestliže sháníte nový počítač, nebo notebook, stačí nám sdělit vaši představu o ceně a taky účel, k čemu má vaše PC sloužit. Můžete mít i požadavky na další konkrétní parametry, nebo doplňující periférie. Na základě toho vybereme optimální produkt, případně předložíme nabídku z několika.

V případě, že je PC složené z více komponent, zajistíme i jeho odborné sestavení. Samozřejmostí je i instalace standardního software. Pro domácí užití běžně instalujeme ověřené tzv. free-verze antivirových programů, kancelářských balíků, webových prohlížečů atd. V případě firemních počítačů se lze domluvit.

Nákup elektroniky

Na základě dlouholeté praxe (16+ let) nabízíme i poradenství při nákupu elektronického vybavení do domácností. Za klíčové považujeme přehled o poruchovosti, respektive spolehlivosti jednotlivých značek / výrobců produktů.

Ve spolupráci s firmou Elektro Kalous s.r.o. (s provozovnou v Zábřehu na Moravě) jsme schopni zajistit objednávku i dodání.

Zálohování firemních dat

Je až s podivem, kolik firem naprosto podceňuje a zanedbává zálohování dat. Důležitost zálohování si obvykle uvědomí až v momentě, kdy jsou jejich data vážně ohrožena. Nejhorší jsou pak momenty, kdy odejde pevný disk obsahující klíčová data firmy, a je třeba vynaložit velké náklady na obnovu dat ve specializovaném centru.

Na základě konzultace s vámi a množství dat, které vaše firma produkuje, jsme schopni vytvořit nabídku na vhodné řešení a plán realizace ku vaší spokojenosti.