Služby a servis pro vaše PC

Technický servis

Každé zařízení má svou životnost a je třeba počítat s tím, že se čas od času něco porouchá. To samé platí i v případě počítačů. Když už taková situace nastane, je třeba provést analýzu, lokalizovat chybnou část a pokud je to možné, tak jí vyměnit za novou.

A nebo to můžete nechat na nás.

Jednodušší opravy

Není nic neobvyklého, že se po vypršení záruky odporoučí nějaká z komponent počítače. Pokud se jedná o pevný disk, paměti RAM, nebo například grafickou kartu, jsme schopni tyto problémy zjistit. Na základě následující konzultace s vámi pak provedeme objednávku i výměnu defektní komponenty za novou.

Když je to možné, dáváme svým zákazníkům na výběr z více druhů vhodných náhradních komponent v závislosti na jejich ceně. Na vyměněnou komponentu se vztahuje standardní záruka poskytovaná prodejcem.

Náročné opravy

Náročné opravy se týkají hlavně komplexních zařízení, jako jsou notebooky. I když také obsahují některé vyměnitelné komponenty, jsou zde i části, které lze vyměnit jen těžko. Pro případ, že nejsme schopni dané zařízení opravit u nás, zprostředkujeme vám opravu u specializovaného odborníka.

Opět platí, že se nepustíme do realizace oprav dříve, než s vámi probereme možné náklady. Na takto provedenou opravu se obvykle vztahuje záruka půl roku.

Nejen počítače

Není to pravidlem, ale většinou jsme schopni zprostředkovat i opravy jiných elektronických zařízení. Obvykle záleží na značce a typu zařízení, ale není nic jednoduššího, než se na nás zkusit obrátit s dotazem, a my vám rádi odpovíme.

Péče o vaše data

Tím nejcennějším pro naše zákazníky mnohdy nebývá samotný počítač, ale data uložená na jeho pevném disku. Ať už se jedná o firemní data, nebo rodinné fotografie, vždy pro nás představuje obsah pevného disku vysokou prioritu. Jako první se snažíme zjistit, zda nedošlo k nevratnému poškození disku, a pokud je to možné, provádíme zálohy.

Může nastat situace, kdy zničený disk obsahuje pro jeho majitele velmi cenná data, že stojí za jejich záchranu, i za cenu zvýšených nákladů. V takovém případě vám můžeme zprostředkovat jejich záchranu u specializované firmy.

Expresní servis

Moderní technologie se staly každodenní samozřejmostí. V podnikatelském sektoru jsou dokonce nezbytností, což si mnozí uvědomí až v momentě, kdy dojde k selhání zařízení, nebo systému.

Ve většině případů jsme schopni řešit urgentní nápravu do druhého dne.